Заробітна плата працівників департаменту освіти і науки

Андрєєва Тетяна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копії документів В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ:
Розрахункові відомості, кошториси, розгорнуті кошториси та/чи інші документи, згідно з яким нараховується заробітна плата, в тому числі премії, надбавки, матеріальна допомога, та інші виплати з бюджету кожному з фактично працюючих робітників департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації із вказівкою ПІБ та посади працівника за проміжок часу з 1 січня 2017 року по 1 січня 2018 року.

Наголошую, що згідно з Рішенням Конституційного Суду України Інформація про заробітну плату та інші виплати працівнику державного органу або органу місцевого самоврядування не є конфіденційною, оскільки стосується здійснення посадових чи службових обов’язків особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. Закон України “Про доступ до публічної інформації” також забороняє обмежувати доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами. Розпорядження бюджетними коштами включає здійснення витрат з державного чи місцевого бюджету. Заробітна плата та інші виплати (премії, матеріальна допомога тощо) посадовим та службовим особам є витратами з бюджету. Закон України “Про засади запобігання та протидії корупції” також забороняє відносити до інформації з обмеженим доступом відомості про розміри і види оплати праці зазначених осіб.

З повагою,

Андрєєва Тетяна

публичной информации сектор,

9 Attachments

публичной информации сектор,

25 Attachments

публичной информации сектор,

24 Attachments