Заробітна плата - ПОВТОРНО

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Іван Петренко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Іван Петренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу терміново надіслати відповідь на запит, надісланий 04.01.2021 року, оскільки інформація щодо заробітної плати працівників Чернівецької райдержадміністрації відсутня, що вказує на порушення розпорядником інформації терміну розгляду запиту. Відповідь прошу надіслати на електронні адреси, вказані тут та в попередньому запиті, надісланому через ресурс "Доступ до правди". Інформацію від Фінансового управління та Управління праці отримано вчасно та в повному обсязі.

Заробітна плата всіх працівників Чернівецької райдержадміністрації, в тому числі апарату, та її структурних підрозділів за 2020 рік, помісячно, по кожному працівнику окремо, з обов’язковим зазначенням ПІБ та займаної посади (в гривнях)

Також прошу зазначити всі складові отриманого доходу по кожному працівникові – оклад, ранг, всі надбавки, премії, матеріальна грошова допомога, відпускні, лікарняні та ін. за кожен місяць 2020 року (в гривнях)

Додатково повідомляю, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

У випадку не надання, надання неповної або неточної інформації буду вимушений звертатись за захистом своїх прав до суду та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

З повагою,

Іван Петренко

Ольга Щіпанська,

2 Attachments

[1][IMG] Вірусів немає. [2]www.avast.com

References

Visible links
1. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...
2. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...