Заробітна плата на діючих АЕС

Максим Нестеренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я, працівник ДСП ЧАЕС. Відповідно ст. 12 ЗУ "Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення зруйнованого четвертого енергоблока цієї АЕС на екологічно безпечну систему"
З метою забезпечення ядерної безпеки та збереження кваліфікованих кадрів в Україні працівникам зупинених енергоблоків, а також працівникам об'єкта "Укриття", на період виведення Чорнобильської АЕС з експлуатації, встановлюється заробітна плата в розмірі не нижчому від середньої заробітної плати працівників відповідних професій та посад на діючих атомних електростанціях України із збереженням пільг, передбачених законами України.
Наразі я працюю монтером колії.
Прошу надати ініформацію яку середню заробітну плату отримує монтер колії 5-го розряду з безперевним стажем роботи в енергетичній галузі 13 років 6 місяців на діючих атомних еклектростанціях України, які входять до сфери управіління ДП НАЕК "Енергоатом". Розрахунок провести відповідно до постанови №100 КМУ від 8 лютого 1995 р. Виходячи з графіку роботи 7 годин 45 хвилин щодня. 5 робочих днів, 2 вихідних.

З повагою,

Максим Нестеренко