Заробітна плата Лещенка. Чи не підставляє він свідомо Президента ?

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірма Крат, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Я, Ірма Миколаївна Крат, прошу надати мені письмово інформацію про те, стільки отримав член наглядової ради Сергій Лещенко з/п, із усіма надбавками та преміями: за вересень 2019 рік, жовтень 2019 рік, листопад 2019 рік, грудень 2019, січень 2020 рік. Чи правда, що його заробітна плата перевищує більше ніж 600 тисяч гривень в місяць. Якщо це правда, то дуже цікаво, чому Президент України Володимир Зеленський отримує в 10 разів менше, і його все влаштовує, а колишнього антикорупціонера, борця за соціальну справедливість та свободу слова, не влаштовує зарплата, наприклад в 50 тисяч гривень, аби просто не підставляти Президента перед народом? Чи це свідома підстава, і за це доплачуть в іншому лагері?
Прошу вибачення за свідомі емоції в офіційному листі, котрі зараз турбують кожного українця !

З повагою,

Ірма Крат

Misha Musharaff,

Іди нахуй зі своїм запитом