Заробітна плата, бюджетні кошти повторне.

Семенюк Наталя

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Частиною 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначено, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно, отже:
Прошу надати наступну інформацію: скільки днів заступник директора Пехньо Т.В. перебувала на лікарняному у березні та квітні 2021 року ?
Прошу зазначити конкретні дати лікарняного.
Скільки днів заступник директора Пехньо Т.В. перебувала у відпустці у березні, квітні 2021 року ?
Прошу зазначити конкретні дати.
Надати інформацію які конкретно виплати (окремо зазначити − заробітна плата, премія, відрядження, відпускні, лікарняні, матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань) входять до заробітної плати заступника директора Пехньо Т.В. та лікаря Горобея В.О. у березні та квітні 2021 року окремо за кожен місяць.
Також прошу надати відповідь на мої запити від 05.05.2021
та повторний від 13.05.2021
В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буду оскаржувати відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.
З повагою,

Семенюк Наталя

health, Департамент охорони здоров’я

1 Attachment