Заробітна плата

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Надайте будь-ласка роз'язснення щодо підвищення заробітної плати в установах державної влади (місцеві обласні (районні) державні адміністрації) та місцевого самоврядування (обласні (міські) ради), а саме детальну інформацію з конкретними цифрами по категоріям і рангам.
А також, прошу надати роз'яснення з наступного: після підвищення заробітної плати в установах місцевого самоврядування, по тім даним що мені відомо, керівникам зазначених установ заробітну плату підвищили, а звичайним спеціалістам її залишили на тому ж рівні на якому вона й була. Чи відповідає зазначена інформація дійсності? І останнє, яка відповідальність передбачена за невірно нараховану заробітну плату і як працівник може самостійно порахувати розмір своєї заробітної плати, з метою перевірки правильно її нарахування бухгалтерію установи?

З повагою,

Василь Олександрович Мозговий