Заробітна плата

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Іван Петренко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Іван Петренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Заробітна плата всіх працівників Чернівецької райдержадміністрації, в тому числі апарату, та її структурних підрозділів за 2020 рік, помісячно, по кожному працівнику окремо, з обов’язковим зазначенням ПІБ та займаної посади (в гривнях)

Також прошу зазначити всі складові отриманого доходу по кожному працівникові – оклад, ранг, всі надбавки, премії, матеріальна грошова допомога, відпускні, лікарняні та ін. за кожен місяць 2020 року (в гривнях)

Додатково повідомляю, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Прошу одразу після реєстрації надіслати вхідний реєстраційний номер цього запиту.

У випадку не надання, надання неповної або неточної інформації буду вимушений звертатись за захистом своїх прав до суду та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

З повагою,

Іван Петренко

Чернівецьке управління праці,

05.01.2021. 1

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Фінансове Управління Чернівецької РДА,

1 Attachment

Чернівецьке управління праці,

2 Attachments

Ольга Щіпанська,

2 Attachments

[1][IMG] Вірусів немає. [2]www.avast.com

References

Visible links
1. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...
2. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...