Заробітна плата

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію, чому державним службовцям ДАСУ (апарату) не виплатили вчасно заробітну плату за листопад 2019 року, у період встановлений колективним договором та законодавством.
2. НАдати інформацію про винних осіб у затримці виплати заробіної плати.
3. Надати інофрмацію про причину невиплати заробіної плати за листопад 2019 року держслужбовцям ДАСУ

З повагою,

Петро

Держаудитслужба, Державна аудиторська служба України

1 Attachment

Доброго дня! На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
на якому факті (документі) грунтуеться інофрмація надана в листі від 11.12.2019 № 11-16/482-2019 на відповідь на мій запит, що саме АТ Укрексімбанк невчасно зарахував заробітну плату працівникам ДАСУ за листопад 2019 року.
Прошу надати копію такого документу.
У випадку повторного ненадання у встановлені Законом строки повідомлятиму Уповноваженого та Офіс Президента про порушення моїх прав

З повагою,

Петро

Держаудитслужба, Державна аудиторська служба України

1 Attachment