Зарахування валютної виручки. Необхідні документи.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Який нормативно-правовий акт НБУ вимагає від суб'єкта ЗЕД надавати комерційному банку оригінали чи копії актів виконаних робіт з обов'язковою печаткою котрагента, що необхідно для зарахування валютних коштів, які надійшли ззакордону як оплата за надані послуги?
Яким нормативно-правовим актом НБУ передбачена відмова банку в зарахуванні коштів на валютний рахунок у зв'язку з тим, що акти виконаних робіт підписані іноземним контрагентом без проставлення печатки, у випадку якщо ця печатка не є обов'язковою відповідно до закону і до договору укладеного між сторонами?

Прошу надати електронні копії зазначених НПА.

Звертаю увагу, що відповідно до ст. 207 Цивільного кодексу України - обов’язковість скріплення правочину печаткою може бути визначена за письмовою домовленістю сторін. Тобто не є обов'язком.

З повагою,

Павло Іванов

NBU, Національний банк України

1 Attachment