Запити на фінансування ДНЗ №2 Віночок

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Повний перелік потреб ДНЗ №2 Віночок м.Полтави що були надані завідуючою даного ДНЗ у період з 1 січня 2018 по 8 травня 2019 року із підписами відповідальних осіб.
2. Копію «Бюджетного запиту» з розрахунками ДНЗ №2 м.Полтави на 2018-2019 рр. за підписом керівника закладу.
3. Надати інформацію про:
- кількість бюджетних коштів, що виділяються на ремонт та облаштування дитячого садка – дошкільний навчальний заклад № 2 м.Полтави за 2018-19 рік;
- благодійні внески: кошти, товари і послуги, в тому числі, що збиралися батьками та звіт про те, на що були витрачені благодійні внески.
4. Чи було клопотання завідуючої ДНЗ №2 м.Полтави з детальним переліком побутових та господарських витрат (мийні засоби, побутова хімія, канцтовари, інвентар для прибирання) для потреб садочка на 2018-2019 рр.?
5. Обсяг коштів, що були виділені із загального фонду місцевого бюджету м.Полтави на фінансування ДНЗ №2 за 2018-19 р.
6. Копію звернень (заяв) завідуючої ДНЗ №2 на проведення ремонтних робіт в садочку (перелік приміщень садочка, які потребують ремонту та в якому обсязі і що саме необхідно робити в цих приміщеннях), за 2018-19 р. .

З повагою,

Олена

Централізована бухгалтерія Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради,

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]