Запитання щодо депутатських фондів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Катриченко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Катриченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Який розмір депутатських фондів депутатів Людмили Костенко та Наталії Приходько на 2018 рік? На що ці депутати вже витратили гроші у 2018 році, а також у попередньому 2017-му?
2) Хто та яким чином контролює витрати депутатів на окрузі? У якій формі та у які терміни депутат має звітувати про витрати сам? Чи може він розпоряджатися готівкою?
3) Чи існує перелік робіт та товарів, на які можуть бути витрачені кошти з депутатського фонду? Чи входить до цього переліку друк листівок з привітанням до дня народження мешканців округу?
4) Хто та на яких підставах надає депутатам особисті дані жителів (зокрема, домашню адресу, дату народження), що мешкають на окрузі, якщо ті жодного разу не зверталися самостійно до депутата?

Завчасно дякую за відповідь!

З повагою,

Тетяна Катриченко

Київська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання

Київська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання

Від: КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації

Надсилаємо вам лист у прикріпленому файлі.

Звертаємо вашу увагу, що лист підписаний ЕЦП.

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42

Посилання

Від: org

Посилання