запит від Громади Київщини

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Згідно яких законодавчих актів керівництво КПНЛ 145 через батьківські комітети вимагає сплатити благодійну допомогу через Благодійний Фонд "ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНА ШКОЛА №145"? Яким чином сума «боргів» з благодійних внесків стає відома адміністрації КПНЛ 145, батьківським комітетам, учнівській спільноті?

2) Яким чином вчитель КПНЛ 145 Гудзь О.Я. обіймає одночасно дві посади: викладача КПНЛ 145, та керівника Благодійного Фонду "ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНА ШКОЛА №145"?

3) Адміністрація КПНЛ 145 разом з батьківським активом наполегливо пропонує встановити за кошт батьків відеонагляд та відеозапис в кожному класі. Якими нормами закону регулюється здійснення відеонагляду та відеозапису в учбових приміщеннях державних закладів освіти? Яким чином батьки можуть відмовитися від спостереження за своєю дитиною? Чи має право ліцей вимагати батьків оплатити такі нововведення?

4) КПНЛ 145 до сьогодні не розмістив на своєму сайті інформацію про отриманні та використані кошти, в тому числі, отримані кошти через спеціально створений Благодійний Фонд "ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНА ШКОЛА №145" та детальну інформацію про їх використання?

З повагою,

Олександра