запит від 30.03.2017

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Приходченко Михайло, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Приходченко Михайло

Доброго дня!

Конституція України гарантує кожному громадянину України право на землю (ст.14). Це право громадяни реалізують в процесі безоплатної приватизації землі.
Так, згідно зі ст. 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: - для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство; - для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара; - для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара; - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара; - для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара; - для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.
На підставі ст. ст. 14, 19, 32, 34, 40 Конституції України, ст. ст. 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації із наданням умотивованої відповіді, прошу надати мені наступну публічну інформацію (відомості):

- Надати інформаційне роз’яснення реалізації права громадянина України на безоплатне отримання (приватизацію) земель державної або комунальної власності у приватну згідно із Конституцією та законами України? Надати вичерпний перелік необхідних документів, роз’яснити порядок, строки, контактну інформацію уповноважених осіб та послідовність дій, спрямованих на реалізацію вищевказаного права?

- Надати інформацію (відомості) із належним чином завіреними копіями графічних матеріалів, на яких зазначені (визначені) місця розташування земельних ділянок, що перебувають у державній та/або комунальній власності та в подальшому можуть бути одержанні (передані) безоплатно у власність громадянину України, який реалізую свої права визначені нормами Конституції України, земельного кодексу та іншого законодавства України. Щодо:
1) землі, розташовані в межах міста Харків, Харківської області, Україна?
2) землі, розташовані в межах міста Чугуїв, Харківської області, Україна?
3) землі, розташовані в межах Малоданилівської селищної (сільської) ради, Дергачівського району, Харківської області, Україна?

- Надати контактну інформацію уповноважених осіб, що відповідають за вищевказані дії?

На підставі вищевикладеного, прошу надати мені умотивовану інформацію (відомості) та матеріали розгляду даного запиту у найкоротший термін, але не пізніше строку визначеного законодавством України.

З повагою,

Приходченко Михайло

30.03.2017

Від: Zvernennya
Харківська обласна рада

Направляємо Вам відповідь на інформаційний запит.

Просимо отримання підтвердити зворотнім листом.

Посилання

Від: Департамент містобудування, архітектури та генерального плану

Посилання

Харківська обласна рада

Посилання