Запит від 27 травня

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Надія Труш, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня Полтавська міська рада!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Вказати, скільки коштів із бюджету Полтавської територіальної громади витратили на організацію та проведення 24 травня візиту у Полтаву Посла Республіки Туреччини Ягмура Ахмет Гюльдере та представників турецьких будівельних кампаній.

2. Вказати, яку саме співпрацю із Туреччиною, зокрема із турецькими будівельними кампаніями очікує Полтава, вказати терміни.

3. Вказати, скільки коштів потрібно на ремонт мосту через річку Ворсклу у Полтаві та скільки коштів для цього інвестиційних планує залучити місто у Туреччині.

4. Вказати, які умови співпраці розглядалися 24 травня під візиту у Полтаву Посла Республіки Туреччини Ягмура Ахмет Гюльдере та представників турецьких будівельних кампаній: чим Полтава має розраховуватися за можливі надані інвестиції.

З повагою,

Надія Кучер, журналістка kolo.news

Полтавська міська рада

1 Attachmentcancelar, Полтавська міська рада

1 Attachment

Полтавська міська рада

1 AttachmentУКБ ПМВК,

1 Attachment

--
Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому
вул. Соборності, 36, м. Полтава, Україна, 36000
тел.:+380532562010