Запит від 27.08.2018.

Олег Єрошенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Положення про Львівський обласний центр зайнятості.

2) Штатний розпис Львівського міського центру зайнятості.

3) Перелік всіх підприємств, що є в управлінні Державного центру зайнятості на території Львівської і Тернопільської областей із вказанням актульних назв та адрес електронної пошти. ( Порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме: надання недостовірної інформації, -тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Розпорядники інформації зобов'язані: надавати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об’єктивність наданої інформації і оновлювати інформацію.)

Загальний опис інформації: Відповідно до "ПОЛОЖЕННЯ про державну службу зайнятості", що затверджене Наказом Міністерства соціальної політики України 15.12.2016 № 1543, розділу 3-ого, пункту 9-ого "Голова Центрального апарату Служби:...3) затверджує ... положення про регіональні центри зайнятості, ..."

З повагою,

Олег Єрошенко

Державний центр зайнятості

1 Attachment Державна служба зайнятості (Центральний апарат)

Начальник відділу орг. роботи та арх. справи /Г. Занько/,

1 Attachment

--

Занько Галина Іллівна
Начальник відділу організаційної роботи та архівної справи

Львівський обласний центр зайнятості
Тел. (32) 233-20-30