Запит від 1 квітня 2020

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Надія Труш, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня Полтавська міська рада!
Полтавській міській раді
УЖКГ Полтавської міської ради
КП "Декоративні культури"
КП "КАТП 1628"

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Вказати кількість, скільки дерев (аварійних, пошкоджених негодою тощо) було спиляно у місті Полтава протягом 2019 року та станом на березень 2020.
2. Вказати, скільки коштів з міського бюджету міста Полтава було витрачено на спил дерев (аварійних, пошкоджених негодою тощо) протягом 2019 року та станом на березень 2020.
3. Вказати, скільки заявок про аварійні пошкоджені дерева надходили від жителів міста Полтава до Полтавської міської ради протягом 2019 року та станом на березень 2020.
4. Вказати, куди вивозили та вивозять деревину після спилювання дерев (аварійних, пошкоджених негодою тощо) у місті Полтава протягом 2019 року та станом на березень 2020; куди деревина потрапляє після спилювання.
5. Вказати, скільки у місті Полтава обліковано аварійних дерев станом на березень 2020 року.
6. Вказати, на балансі якого підприємства чи установи перебувають дерева, та інші насадження у місті Полтава. Вказати кількість, скільки у місті Полтаві дерев (кількість загалом та у розрізі - кількість аварійних дерев) станом на березень 2020.

З повагою,

Надія Труш, журналістка kolo.news

УЖКГ виконавчого комітету Полтавської міської ради,

1 Attachment