Запит від 06.07.2017

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Приходченко Михайло, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Приходченко Михайло

Доброго дня!

Конституція України гарантує кожному громадянину України право на землю (ст.14). Це право громадяни реалізують в процесі безоплатної приватизації землі.
Так, згідно зі ст. 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: - для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство; - для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара.
Також, ст. 1 ЗУ«Про Державний земельний кадастр», передбачено, що державний земельний кадастр - це єдина державна геоінформаційна система відомостей про землі, розташовані в межах державного кордону України, їх цільове призначення, обмеження у їх використанні, а також дані про кількісну і якісну характеристику земель, їх оцінку, про розподіл земель між власниками і користувачами. Державна реєстрація земельної ділянки - це внесення до Державного земельного кадастру передбачених цим Законом відомостей про формування земельної ділянки та присвоєння їй кадастрового номера.
На підставі ст. ст. 14, 19, 32, 34, 40 Конституції України, ст. ст. 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації із наданням умотивованої відповіді, прошу надати мені наступну публічну інформацію (відомості):
- надати публічну інформацію про державні та комунальні землі для ведення особистого селянського господарства на території Вільчанської селищної ради Вовчанського району Харківської області?
На підставі вищевикладеного, прошу надати мені умотивовану інформацію (відомості) та матеріали розгляду даного запиту у найкоротший термін, але не пізніше строку визначеного законодавством України.

З повагою,
Приходченко Михайло
06.07.2017

Вовчанська РДА, Вовчанська райдержадміністрація

06.07.2017 12:29, Приходченко Михайло пишет:

show quoted sections

Вовчанська РДА, Вовчанська райдержадміністрація

06.07.2017 12:29, Приходченко Михайло пишет:

show quoted sections