Запит список суддів Орджонікідзевського районного суду м.Маріуполя

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергей, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до ч. 1 статті 5 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» правосуддя в Україні здійснюється виключно судами.
Згідно із абз 2 ч. 4 ст. 15 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» справи розподіляються з урахуванням спеціалізації суддів, навантаження кожного судді, заборони брати участь у перегляді рішень для судді, який брав участь в ухваленні судового рішення, про перегляд якого порушується питання, перебування суддів у відпустці, на лікарняному, у відрядженні, закінчення терміну повноважень судді, а також в інших передбачених законом випадках, у яких суддя не може здійснювати правосуддя або брати участь у розгляді судових справ.
Із урахуванням вище зазначеного прошу на підставі норм Закону України «Про доступ до публічної інформації» надати таку інформацію: список суддів Орджонікідзевського районного суду м.Маріуполя Донецької області із зазначенням голови суду та його заступників, а також судді-спікера і прес-секретаря, із зазначенням того, чи здійснює суддя правосуддя в даний період, якщо ні - то з якої дати та з яких причин.
Нагадую, що посилання на сайт судової влади https://court.gov.ua/ є неприпустимим, тому що згідно закону України «Про доступ до публічної інформації» у розпорядника відсутня можливість переадресувати свою відповідь для самостійного розгляду запитувача на інші відкриті дані.
Тобто наявність відкритих джерел інформації не дає право відмовляти на отримання інформації.
Інформацію прошу надіслати у строк, встановлений законом

З повагою,

Сергей

Орджонікідзевський районний суд м.Маріуполя Донецької області, Орджонікідзевський районний суд м.Маріуполя

1 Attachment

20.06.2017 16:05, Сергей пишет:

показати цитоване

--
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Головний спеціаліст з інформаційних технологій орджонікідзевського районного суду м.Маріуполя Донецької області
(0629)58-50-22