Запит щодо заходів збалансування бюджету міста Одеси, економного та раціонального використання бюджетних коштів у 2016 році

Сарафанюк Сергій Федорович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Запит щодо заходів збалансування бюджету міста Одеси, економного та раціонального використання бюджетних коштів у 2016 році.

Надати звіт станом на 01.02.2016р.,що надається до департаменту фінансів Одеської міської ради для узагальнення з засідання Міської робочої групи з питань легалізації зайнятості населення, заробітної плати та підвищення її до середньомісячного рівня по м. Одесі підприємств по галузевому принципу, що виплачують заробітну плату, розмір якої нижче середнього по місту:
- суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність на території пляжів та в прибережній зоні;
- ресторанний і готельний бізнес, торгівля, великі аптечні мережі та автосалони тощо;
- будівництво;
- транспорт та перевізники.
Відповідно до Додатку до розпорядження міського голови №47 від 25.01.2016р. "Заходи щодо збалансування бюджету міста Одеси, економного та раціонального використання бюджетних коштів у 2016 році".

З повагою,

Сарафанюк Сергій Федорович

Одеська міська рада

2 Attachments

Здравствуйте, Foi+request-9142-e08efb3f.

--
С уважением,
Findep mailto:[email address]

Одеська міська рада

2 Attachments

Здравствуйте, Foi+request-9142-e08efb3f.

--
С уважением,
Findep mailto:[email address]