Запит щодо вільних земельних ділянок м. Київ, район Сади (Оболонь)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анжеліка Мельник, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Анжеліка Мельник

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- інформацію про наявність земель державної та/або комунальної
власності, які ще не надані у користування та можуть бути
використані та передані безоплатно у приватну власність (згідно зі ст.121 Земельного Кодексу України, громадяни України мають право на безоплатне передання їм земельних ділянок, з фондів державної та комунальної власності) для ведення садівництва – до 0,12 га землі в м. Києві, район Сади (Оболонь)

- інформацію про наявність земель державної та/або комунальної
власності, які ще не надані у користування та можуть бути передані безоплатно у приватну власність (згідно зі ст.121 Земельного Кодексу України, громадяни України мають право на безоплатне передання їм земельних ділянок, з фондів державної та комунальної власності)для будівництва і обслуговування житлового будинку (площею до 0,10 га) в м. Києві, район Сади (Оболонь)

- інформацію про наявність земель державної та/або комунальної
власності, які ще не надані у користування та можуть бути передані безоплатно у приватну власність (згідно зі ст.121 Земельного Кодексу України, громадяни України мають право на безоплатне передання їм земельних ділянок, з фондів державної та комунальної власності)для для індивідуального дачного будівництва – до 0,10 га землі в м.Києві, район Сади (Оболонь)

ПС: у разі відсутності інформації, прошу перенаправити даний запит
до місцевих органів самоврядування

З повагою,

Анжеліка Мельник

DOC, Департамент земельних ресурсів

1 Attachment