Запит щодо вільних земельних ділянок

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати мені інформацію про усі земельні ділянки комунальної форми
власності у місті Почаєві, Кременецького р-ну, Тернопільської обл., не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову для реалізації мною права на безоплатне отримання у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд; нанести відповідні дані на графічні матеріали (для подальшого долучення цих матеріалів до клопотання з ціллю реалізації мною норми
частини шостої статті 118 Земельного кодексу України).

2. Надати відповідь на даний запит у строк не пізніше ніж п'ять робочих днів з дня отримання запиту, як це встановлено нормою частини першої статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

З повагою,

Віталій

Скачко Людмила, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

Почаївська міська рада,

Почаївська міська рада
47025, м. Почаїв, вул. Возз’єднання, 16
тел. (03546) 6-11-68, 6-12-52, 6-11-89
факс (03546) 6-12-52
e-mail: [адресу приховано]
сайт: www.pochaiv-rada.gov.ua