Запит щодо виконання бюджетної Програми та використання бюджетних коштів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи).

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації», доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію. При цьому, згідно зі статтею 19 цього самого закону, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Закон України «Про доступ до публічної інформації», забороняє обмежувати доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами. Розпорядження бюджетними коштами включає здійснення витрат з державного чи місцевого бюджету.

Прошу надати інформацію стосовно міської «Програми поводження з тваринами у м. Запоріжжя на період 2017-2022 роки», затвердженої 26.04.2017р (далі - Програма), а саме:

1. Прошу додати перелік діючих учасників Програми, із зазначенням посад та рівня відповідальності у виконанні Програми.

2. План діяльності виконання Програми за 2017р., із зазначенням відповідальних посадових осіб та їх функціональних обов'язків в рамках виконання Програми.

2. Фінансовий та статистичний звіт виконання Програми за 2017 р.

3. Відповідно до 7 розділу Програми прошу надати звітну інформацію розподілу фінансового забезпечення Програми, а саме - за рахунок коштів державного бюджету; коштів міського бюджету;позабюджетних коштів – добровільних внесків юридичних та фізичних осіб; інших джерел.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.

Наголошую, що відмова надати публічну інформацію, яка є відкритою у доступі, є порушенням Закону «Про доступ до публічної інформації». Створення штучних перепон є не тільки порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації», а й може свідчити про корупційну складову (ст.45, 60 Закону України «Про запобігання корупції»).
Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, буду змушена звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З метою економії бюджетних коштів,прошу відповідь поштою не надсилати, відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

З повагою,

Yaroslava

Сектор з питань доступу до публічної інформації виконкому міської ради, Запорізька міська рада

1 Attachment

 

Доброго дня, Yaroslava!

 

З повагою, infosector