Запит щодо велосипедних програм і планів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вікторія Прокопенко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Вікторія Прокопенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Коаліція представників місцевих органів самоуправління, експертів, дослідників, громадських організацій працює над розробкою Національної велосипедної стратегії України. Для планування розвитку мережі маршрутів велосипедного транспорту в Україні просимо дати відповіді на наступні питання:

Чи є у вашої області план (програма, концепція, робоча документація тощо) розвитку міжміської велосипедної інфраструктури (туристичних або транзитних веломаршрутів між населеними пунктами)? Яка їх назва, період виконання, посилання на документ онлайн?
Чи ці документи виконується? Якщо так, то на якому етапі виконання?

Чи є у вашій області об’єкти велосипедної інфраструктури між населеними пунктами (промарковані велосипедні маршрути, велосипедні доріжки, парковки тощо)? Які саме та де вони розташовані?

Чи є у вашої області план (програма, концепція, робоча документація тощо) розвитку транскордонної велосипедної інфраструктури? Яка їх назва, період виконання, посилання на документ онлайн?

Чи є у вас інформація про плани (програми, концепції, робочу документацію тощо) розвитку транскордонної велосипедної інфраструктури в прикордонних країнах?

Чи є у вас інформація про об’єкти велосипедної інфраструктури (промарковані велосипедні маршрути, велосипедні доріжки тощо), що розташовані в безпосередній близькості до українського кордону в прикордонних країнах?

Дуже просимо, по можливості, надати інформацію до 8 жовтня.
Дякуємо за ваші відповіді!

З повагою,

Вікторія Прокопенко

Управління дорожнього господарства Вінницької ОДА, Вінницька обласна державна адміністрація

1 Attachment

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку, Вінницька обласна державна адміністрація

1 Attachment

ͦ Ц¦ Ǧ ϧ ͦΦæ

./: (0432)66-14-39

.: (0432)66-14-38

E-mail: [1][email address]

Website: [2]dmsrr.gov.ua

References

Visible links
1. http://[email address]/
2. http://dmsrr.gov.ua/

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]