Запит щодо участі першого заступника Міністра Юстиції України п. Сукманової Олени Валеріївни у засіданнях Комісії при Президентові України з питань громадянства

Леонід Цибульський

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію щодо кількості та дат засідань Комісії при Президентові Украіни з питань громадянства в період після вступу в дію Указа Президента України за № 593/2019 по дату цього запиту.

Мої дані:
Цибульський Леонід Володимирович, 02.09.1966 року народження, (місце народження - Україна, м. Миколаїв), закордонний паспорт № FE149569, знаходжусь на постійному консульському обліку у Консулаті Україні у м. Вільнюс, Литовська Республика

З повагою,

Леонід Цибульський

Міністерство юстиції України

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання

Леонід Цибульський залишив(-ла) коментар ()

Шановні Пані та Панове,

Дякую Міністерству Юстиції за швидку та обгрунтовану відповідь. Я отримав юридичне підтвердження щодо власника процесу та його повноважень.

З Повагою,
Леонід Цибульський

Link to this