Запит щодо стаціонарного посту поліції

Станіслав Сушко

Доброго дня!

17 травня 2021 року, мною на сайті "Доступ до правди було" подано "Запит щодо посту в селі Климентове Сумської області", який розміщено за посиланням: https://dostup.pravda.com.ua/request/zap....
У відповіді на даний запит від 19.05.2021 р. № 12-3і/41/3802-2021, зазначалось про те, що на території обслуговування управління патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції перебуває будівля стаціонарного посту ДПС, розташованого за адресою вул. Дачна, 2, с. Климентове, Охтирського району, Сумської області.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надайте інформацію, чи перебуває будівля стаціонарного посту ДПС, розташована за адресою вул. Дачна, 2, с. Климентове, Охтирського району, Сумської області в безпосередній близькості до автомобільної дороги Суми-Полтава;
2) Надайте інформацію, чи несуть чергування працівники поліції на території стаціонарного посту ДПС, що розташований за адресою вул. Дачна, 2, с. Климентове, Охтирського району, Сумської області;
3) Надайте інформацію, чи несли чергування працівники поліції на території стаціонарного посту ДПС, що розташований за адресою вул. Дачна, 2, с. Климентове, Охтирського району, Сумської області 18.03.2021 року.

З повагою,

Станіслав Сушко

УПП у Сумській області, Патрульна поліція України

1 Attachment

Станіслав Сушко

Доброго дня!

Нажаль в надісланій Вами відповіді на запит на публічну інформацію неможливо розібрати текст, прошу надати відповідь в стані придатному для прочитання

З повагою,

Станіслав Сушко

Станіслав Сушко

Доброго дня!
Мною було зроблено Запит щодо стаціонарного посту поліції (https://dostup.pravda.com.ua/request/zap...).
Нажаль, в наданій Вами відповіді неможливо прочитати текст, оскільки його розмито. 18 червня 2021 року мною було направлено за допомогою сайту Доступ до правди прохання про надсилання відповіді в придатному для прочитання стані (https://dostup.pravda.com.ua/request/zap...).
Проте, станом на момент надсилання до Вас даної публічної відповіді, я не отримав відповідь на Запит щодо стаціонарного посту поліції в належному (в якому можна прочитати) стані.

У зв'язку з вищезазначеним, прошу надати відповідь на мій Запит щодо стаціонарного посту поліції в стані придатному для прочитання.

З повагою,

Станіслав Сушко

УПП у Сумській області, Патрульна поліція України

1 Attachment

--------------------------------------------------------------------------

Від: "УПП у Сумській області" <[email address]>
Кому: "foi+request-87935-1f798edc"
<[FOI #87935 email]>
Надіслано: П’ятниця, 18 Червень 2021 р 16:13:02

Станіслав Сушко

Доброго дня!
Ви просто переслали відповідь, яку вже надали в стані не придатному для прочитання (https://dostup.pravda.com.ua/request/879...).

ВТРЕТЕ, прошу надати відповідь в придатному для прочитання стані, а не переслати раніше надану.

З повагою,

Станіслав Сушко

УПП у Сумській області, Патрульна поліція України

1 Attachment

Станіслав Сушко

Доброго дня!

Дякую, відповідь отримав!

З повагою,

Станіслав Сушко