Запит щодо Роз'яснень щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Станіслав Сушко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Чи є "Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину", що розміщені на офіційному сайті Кабінету міністрів України, та знаходяться за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/news/rozyasnennya... офіційними:

2) Прошу надати офіційних текст "Роз'яснень, щодо нових обмежувальних заходів на період карантину" окремо.

З повагою,

Станіслав Сушко

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

2 Attachments

С. СУШКУ
[FOI #66447 email]

Шановний пане Станіславе!

За результатами опрацювання Вашого запиту, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою 04.04.2020, в межах компетенції повідомляємо.
Частиною другою статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно із Законом України «Про Кабінет Міністрів України» та відповідно до § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18 липня 2007 р.
№ 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який приймає рішення після обговорення питань на його засіданнях та в межах компетенції видає постанови і розпорядження, обов’язкові до виконання.
На засіданні Уряду 02.04.2020 прийнято постанову Кабінету Міністрів «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211» за № 255 (копія додається).
Крім того, надсилаємо текст роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, розміщений на Урядовому веб-порталі за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/news/rozyasnennya... (додається).
Одночасно інформуємо, що згідно з пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011
№ 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.

Додаток: на 18 арк.

Департамент інформації та взаємодії з громадськістю
Секретаріат Кабінету Міністрів

показати цитоване