Запит щодо отримання благодійної та гуманітарної допомоги

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. благодійної/гуманітарної допомоги, яка була надана установам і підприємствам, що підпорядковані РДА(в т.ч. лікарням т.і.) від юридичних осіб приватного права (комерційних та неприбуткових організацій, міжнародних організацій або урядів інших держав).
Надана інформація має містити: Назву (найменування) надавача допомоги, ЄДРПОУ, перелік наданої допомоги із зазначенням найменування, кількості та вартості за одиницю та загальну вартість, кому передавалась допомога (лікарня, область).
Або копії відповідних документів.
2. надання (розподілу) благодійної допомоги, яка надійшла під час боротьби із поширенням Covid-19 в період з 12 березня по 30 червня 2020 року.
Надана інформація має містити: Назву закладу , який отримав допомогу, перелік наданої допомоги із зазначенням найменувань, кількості та вартості за одиницю та в цілому)
Або копії відповідних документів.

З повагою,

Катя

Кам'янець-Подільська райрада, Кам'янець-Подільська районна рада

1 Attachment

Доброго дня! Надсилаємо Вам відповідь Кам'янець-Подільської районної ради
на інформаційний запит від 23.07.2020.

КП "КНП "К-П РЦПМСД", Кам'янець-Подільська районна рада

1 Attachment

--
З повагою комунальне підприємство " КНП "Кам'янець-Подільський районний
центр первинної медико-санітарної допомоги"

Кам'янець-Подільська ЦРЛ,

1 Attachment