Запит щодо отримання благодійної допомоги Департаментом охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катя, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо отримання та перерозподілу:

1. благодійної допомоги, яка була надана Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА та іншим установам і підприємствам, що підпорядковані ОДА від юридичних осіб приватного права (комерційних та неприбуткових організацій, міжнародних організацій або урядів інших держав).
Надана інформація має містити: Назву (найменування) надавача допомоги, ЄДРПОУ, перелік наданої допомоги із зазначенням найменування, кількості та вартості за одиницю та загальну вартість, кому передавалась допомога (лікарня, область).
Або копії відповідних документів.
2. надання (розподілу) Департаментом благодійної допомоги, яка надійшла Департаменту під час боротьби із поширенням Covid-19 в період з 12 березня по 15 червня 2020 року.
Надана інформація має містити: Назву закладу , який отримав допомогу, перелік наданої допомоги із зазначенням найменувань, кількості та вартості за одиницю та в цілому)
Або копії відповідних документів.

З повагою,

Катя

публичной информации сектор,

1 Attachment

Доброго дня!
Надішліть, будь ласка, документи щодо отримання благодійної та гуманітарної допомоги, як означено у запиті.
Наразі, ваші колеги з усіх регіонів надали документи щодо обліку отриманої та переданої лікарням від ОДА благодійної та гуманітарної допомоги, враховуючи, що така інформація публічна та підпадає під відповідне Законодавство.
Буду вдячна за надані документи:
- Договори щодо постачання допомоги, акти та накладні
- відповідні розпорядження щодо перерозподілу допомоги
та будь-яка інша інформація стосовно запиту.

Із врахуванням дати запиту, очікую відповідь не пізніше 26.06.2020р.

З повагою,

Катя

публичной информации сектор,

1 Attachment

Доброго дня!

Якщо ви вже другий раз поспіль стверджуєте, что у вас немає готового продукту - а саме відповідної інформацій про отримання та перерозподіл, та, мабудь, має бути проведено розслідування щодо перевірки обставин, які призвели до такої ситуації, та пошуку благодійної та гуманітарної допомоги, наданої благодійниками до ОДА та до впідпорядкованих ОДА лікарень.
Ще раз наголошую на важливості відповідей на поставлені запитання.
Якщо потрібно, маємо змогу організувати юридичну допомогу керівництву ОДА щодо розтлумачення законодавства в частині надання публічної інформації.

Ви отримували допомогу, документи у вас є, тож, будь ласка, не пізніше понеділка надайте, будь ласка, інформацію.

Заздалегідь вдячна!

З повагою,

Катя

публичной информации сектор,

1 Attachment

Доброго дня!

Пане Максиме, як і всі ОДА, ви маєте змогу надіслати запит до впідпорядкованих департаментів/закладів, як це зробили ваші колеги з 20 регіонів України.

З вашого листа зрозуміло, що ОДА не займалися перерозподілом допомоги, не співпрацювали з благодійниками, тобто не приймали жодної безпосеередньої участі у подоланні пандемії коронавірусу. Підкажіть, будь ласка. чи вірно я зрозуміла ваші відповіді?

Дякую!

З повагою,

Катя

публичной информации сектор,

1 Attachment

Доброго дня!

Доводжу до вашого відома, що ви єдиний регіон, який не розуміється на Законодавстві )))
На сьогодні ми отримали відповіді від всіх ваших коллег з ОДА, отримуємо відповіді від райцентрів, департаментів, лікарень.
Я не буду більше надсилати вам запит, я знайду відповідь в іншому місці, а вам ніщо не заважає просто викласти документацію на сайт ОДА. Адже вона публічна. )

Закінчимо наш фантастичний діалог старим анекдотом про чоловіка, який вважав, що всі їдуть по зустрічній смузі, і лише від один, дуже кваліфікований водій!, їде у вірному напрямку.
Якось так, вибачте за фамільярність.

Змінить Адресата. "публичной информации сектор" = "сектор публічної інформації". Ви ж держструктура.

З повагою,

Катя

облздрава ОГА приемная,

1 Attachment

облздрава ОГА приемная,

1 Attachment