Запит щодо нової інструкції з технічної інвентарізації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлия, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Надайте, будь ласка, роз’яснення щодо наступних питань:
1. Яким чином потрібно позначати поверховість на схемі розташування будівель та споруд (та чи потрібно позначати поверховість на схемі розташування будівель та споруд взагалі) ?
Примітка: у розділі V («Складання схеми розташування будівель та споруд») в першій частині («Складання абрису»), пунктом 3 передбачено: «В абрисі скорочено вказуються поверховість..». Але в другій частині («Складання схеми розташування будівель та споруд»), не зазначено яким саме чином потрібно позначати поверховість на схемі розташування будівель та споруд .

2. Як саме потрібно позначати назви будівель та споруд в ЕКСПЛІКАЦІЇ
до схеми розташування будівель та споруд, що міститься в Додатку 3
до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна (пункт 13 розділу I): А1, Б1 чи А, Б?
Примітка: в розділі III («Організація та порядок виконання робіт») в першій частині («Загальні вимоги»), пунктом 8 передбачено: «Кожен будинок та господарська будівля, починаючи з основної, літерується великими літерами алфавіту. Наприклад, "А" - житловий будинок; "Б"; "В" - господарські будівлі (сарай, гараж, літня кухня тощо)». А в розділі V («Складання схеми розташування будівель та споруд»), в другій частині (Складання схеми розташування будівель та споруд ) пунктом 2 передбачено: «На схемі розташування будівель та споруд окремі частини будинків та прибудови до них літеруються відповідними літерами з цифровим позначенням: основна частина будинку та житлові прибудови (кімнати) - великими літерами з відповідним цифровим позначенням; прибудови допоміжного призначення до будинку та прибудови до допоміжних (господарських) будівель - малими літерами з відповідним цифровим позначенням, при цьому цифрове позначення не повторюється.
Наприклад, кожен А1, А2 - основна частина, житлова прибудова; "а3", "а4", "а5", "а6" - тамбури, веранди; сходи, ґанки тощо; "В1", "Г1"... - господарські будівлі (сарай, гараж, літня кухня тощо); № 1, № 2 - споруди (огорожі, хвіртки, ворота тощо); I.II - замощення, вимощення.

3. Яким чином літерують ся будівлі та споруди при виготовленні нового технічного паспорта, якщо на підставі раніше виготовленого технічного паспорта дані (а саме - літери з цифровими позначеннями) були внесені у правовстановлюючі документи та реєстр нерухомого майна? Яким законодавчим актом чи інструкцією регулюється це питання?
Примітка: Наприклад, особа придбала будинок та має договір купівлі-продажу, в якому зазначено: Об’єкт нерухомого майна – будинок літерою А-2 (де А-2 – це двоповерховий житловий будинок). Після того особо самочинно побудувала біля будинку гараж. З метою узаконити самочинне будівництво особа замовляє виготовлення нового технічного паспорту, у якому їй зазначають: будинок літерою А1 (на підставі нової інструкції з технічної інвентарізації), що призводить до розбіжності із правовстановлюючим документом.

З повагою,

Юлия

Департамент містобудування та архітектури

1 Attachment

 

 

!

.

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]