Запит щодо несанкціонованих, на нашу думку, земельних робіт

Голова ГО "Громада Вінниччини" Анатолій Банах

Представниками нашої громадської організації днями було виявлено несанкціоноване, на нашу думку, проведення значних земляних робіт на території Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні по вул. Хмельницьке шосе, 108 у місті Вінниці (в районі Кисневого пункту ВОДКЛ).
Згідно положень «Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою, або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів», що затверджене рішенням Вінницької міської ради від 11.04.2014р. № 1673, проведення робіт на об’єктах благоустрою міста здійснюється на підставі дозволів, що видані департаментом міського господарства (пункт 1.4. Положення).
Відповідно до п. 3 «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006р. № 1045, видалення зелених насаджень на території населеного пункту здійснюється за рішенням виконавчого органу сільської, селищної, міської ради на підставі ордера.

Тому, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації,а також у зв’язку із тим, що на місці проведення робіт відсутні будь-які данні щодо осіб, що проводять земляні роботи, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Надати копію дозволу Департаменту комунального господарства та благоустрою на виконання земляних робіт на території Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні по вул. Хмельницьке шосе, 108 у місті Вінниці (в районі Кисневого пункту ВОДКЛ).
2. Повідомити, якій особі та для яких законних потреб був наданий дозвіл на виконання земляних робіт на території Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні по вул. Хмельницьке шосе, 108 у місті Вінниці (в районі Кисневого пункту ВОДКЛ).

З повагою,

Голова ГО "Громада Вінниччини" Анатолій Банах

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти