запит щодо наявності земель державної та комунальної власності у м. Суми

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Артем, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати мені інформацію (у вигляді документу) про усі земельні ділянки державної та комунальної власності, що не перебувають у власність/користування, та можуть бути надані для будіництва і ослуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) у місті Суми.

2. Прошу додати до відповіді графічні дані (електронні копії з генерального плану м. Суми або інше) для подальшого долучення цих матеріалів до клопотання з метою реалізації мною права на безоплатне отримання у власність земельних ділянок громадянами України, що встановлене ст. 14 Конституції України та регулюється статтями 118, 121 і 122 Земельного кодексу України.

З повагою,

Артем

Сумська міська рада

2 Attachments

š

Доброго дня!

Дякую за відповідь, хоча це не звсім те, що я очікував, запит робився щодо ділянок державної та комунальної власності, що не перебувають у власності/користуванні, та мажуть бути надані для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) у м. Суми. Тому очікував від вас:

1. Письмовий документ(копію) у якому були б зазначені власне самі ділянки їх площі, та місцерозташування.

2. Графічні дані (схема, план тощо) на якій було б видно розташування запитуваних ділянок.

У відповідь я отримав генеральний план, поясніть будьласка, як керуючись ним можна знайти ділянку державної та/або комунальної власності, що не перебуває у власності/користуванні, та маже бути надана для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) у м. Суми. Якщо це можливо, тоді роз'ясніть пересічному громадянину, як саме це зробити (яким кольором виділені ці ділянки? або ж виділіть окремим кольором місце розташування цих ділянок з тим цільовим призначенням яке мене цікавить, якщо вони не нанесені на плані.).

З повагою,

Артем

Сумська міська рада

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]

Сумська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]