Запит щодо надання інформації про контактні дані депутатів ОМР

Роговський Андрій

Основною метою Громадської організація «УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ ЗА ДІДЖІТАЛІЗАЦІЄЮ» (далі Організація) є сприяння пришвидшенню демократичного розвитку України в цілому та впровадження інноваційних змін в економічній, соціальній, науковій, освітній, політичній та культурній сферах шляхом, активізації громадян України до управління державою на місцевому рівні та реалізація їх конституційних та інших прав, а також сприяння демократії трансформації українського суспільства шляхом підтримки розвитку громад, незалежного інформаційного простору та інтеграційних процесів на локальному рівні.
У відповідності до основних засад діяльності Організація в цілому сприяє діджиталізації та цифровізації публічних інтернет послуг, реалізації прав громадян, виявляє недоліки в роботі веб-порталів, сайтах та т.і. з метою їх виправлення для забезпечення належного та якісного надання послуг користувачам та реалізації прав громадян.
В ході своїй діяльності Організацією, зокрема, виявлено наступне:
Відсутність у певних депутатів ОМР інформації про контактні дані (зокрема, номер телефона та електронна адреса), що унеможливлює зв’язок громадян із ними. (перелік ПІБ депутатів ОМР: Демченко Іван Анатолійович, Коваль Ігор Миколайович, Ковальчук Олександра Володимирівна, Матвєєв Олександр Вікторович – далі Перелік).

У відповідності до п. 1, 5 ч. 1 ст. 10 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» у виборчому окрузі депутат місцевої ради зобов'язаний:
- підтримувати зв’язок з виборцями, місцевою організацією політичної партії, яка висунула його кандидатом у депутати місцевої ради, відповідною територіальною громадою, а також громадськими організаціями, трудовими колективами підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади, розташованими на відповідній території;
- визначити і оприлюднити дні, години та місце прийому виборців, інших громадян; вести регулярний, не рідше одного разу на місяць, прийом виборців, розглядати пропозиції, звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, вживати заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення.
Згідно ч.4 ст. 6 Регламенту Одеської міської ради депутат надає до апарату міської ради інформацію про місце і графік проведення особистого прийому виборців для розміщення на сайті міської ради.
Крім того, депутат подає до апарату ради інформацію про себе шляхом заповнення відповідної анкети.
На офіційному сайті міської ради розміщуються такі відомості про депутата:
- фото депутата;
- ПІБ українською мовою;
- автобіографія депутата;
- політична партія, від якої депутат обраний до міської ради;
- адреса приймальні депутата, контактні дані приймальні, графік прийому;
- про входження до складу постійної комісії міської ради;
- звіти про депутатську діяльність.
Враховуючи вищевикладене, просимо надати Організації відомості про подання депутатами ОМР (що зазначені в Переліку) відповідних анкет до апарату одеської міської ради із інформацією, зазначеною ч.4 ст. 6 Регламенту Одеської міської ради, а саме анкети кожного депутата із Переліку.
У разі відсутності поданих анкет, зазначеними депутатами, просимо застосувати до них засоби впливу згідно чинного законодавства. А також зобов’язати таких депутатів невідкладно надати відповідні анкети для розміщення інформації на сайті міської ради.
Таким чином, оскільки поставлене Організацією запитання не потребує додаткового вивчення, керуючись нормами ЗУ “Про доступ до публічної інформації” просимо надати відповідь в строк не пізніше ніж 5 днів з дня отримання цього запиту.

Голова Громадської організації «Український Народний Контроль за Діджіталізацією»
Роговський Андрій Еіріхтович.

Одеська міська рада

1 Attachment

!

 

.

 

__________________________

,

.: 779-13-14

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]