Запит щодо громадських слухань

Станіслав Сушко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надайте інформацію де й коли було оприлюднено повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації (проєкт внесення змін до генерального плану розвитку м. Дніпра).

2. Надайте протокол громадських слухань, що були проведені 21.11.2019 р. на виконання розпорядження міського голови від 05.11.2019 р. за #1758-р.

3. Надайте інформацію, чи надходили пропозиції та/або зауваження до проєкту внесення змін до генерального плану розвитку м. Дніпра під час громадських слухань та/або обговорення, якщо так, то які результати їх розгляду?

4. Надайте інформацію, чи утворювалась погоджувальна комісія для узгодження питань по проєкту внесення змін до генерального плану розвитку м. Дніпра?

З повагою,

Станіслав Сушко

archplan, Дніпровська міська рада

1 Attachment

Відповідь на запит від 02.06.2021