Запит щодо фінансування НВК "Ромашка"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ворона Валентина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ворона Валентина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Бюджет НВК "Ромашка" на 2017-2018 навчальні роки.
2. Документ (кошторис), що показує обсяги сум субвенцій з розшифровками по статтям, які надані чи заплановані на фінансування потреб НВК "Ромашка".

З повагою,

Ворона Валентина

Відділ роботи із зверненнями громадян Голосіївської РДА,

1 Attachment

Ворона Валентина

Доброго дня!

Згідно отриманого від вас листа вих.№100-16470 від 15.09.17, прошу надати роз"яснення щодо його змісту, а також надати додатки на 2 арк. в 1 примірнику, котрі не були надіслані разом із листом.
1. Бюджетом НВК "Ромашка" на 2017-2018 навчальні роки передбачено лише субвенції на заробітню плату учбового персоналу? А як щодо інших видатків? На хоз.потреби, поточні ремонти, закупівлю нового інвентарю?
2. Будь-ласка, надайти кошторис із розшифровками статтей, які саме суми коштів передбачені для фінансування роботи НВК Ромашка в 2017/2018 навчальному році!

З повагою,

Ворона Валентина

Відділ роботи із зверненнями громадян Голосіївської РДА,

1 Attachment