Запит що до фінансової звітності ОШ 51

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи')

Прошу надати відомості щодо:
1. скільки коштів було виділено для ЗОШ № 51 Маріупольської міської ради на 2020/2021 навчальний рік, та на які потреби були спрямовані ці кошти.
2. копію «Бюджетного запиту» з розрахунками по ЗОШ № 51 Маріупольської міської ради на 2020/2021 н. р. за підписом керівника закладу;
3. копії «Кошторису» ЗОШ № 51 Маріупольської міської ради (з зазначенням, які кошти виділено, та які планується виділити для забезпечення функціонування закладу протягом календарного року);
4. копію «Розрахунку до кошторису» ЗОШ № 51 Маріупольської міської ради на 2020-2021 рр. (за напрямками видатків);

Також, прошу надати інформацію про:
1. фінансування ремонтних робіт на 2021-2022н. р. в ЗОШ № 51 Маріупольської міської ради (запит керівника установи та які кошти плануються виділити).
2. В якому обсязі ЗОШ № 51 Маріупольської міської ради забезпечений миючими, чистячими та дезінфікуючими засобами для забезпечення чистоти приміщень загального користування, та безпосередньо класів у 2020-2021 р.н. та у 2021-2022р.н.? Чи забезпечена дана школа туалетним папером, для дітей та в якому обсязі?
3. В якому обсязі ЗОШ № 51 Маріупольської міської ради був забезпечений Господарськими товарами (крани, світильники, розетки, замки та ін.) у 2020-2021 р.н. та у 2021-2022р.н.
Також прошу проінформувати про строки подання Бюджетного запиту на 2021-2022 навчальний рік і чи є можливість вносити зміни в цей документ.

З повагою,

Яна

Маріупольський ВМР, Маріупольська міська рада

Добрий день!

«Згідно п. 4 ч. 1 ст. Закону України «Про доступ до публічної інформації»
розпорядник інформації має право  відмовити  в задоволенні запиту, зокрема
у випадку недотримання вимог до запиту на інформацію, передбачених ч. 5
ст. 19 цього Закону.»

 

З повагою, Маріупольська міська рада