Запит про вільні землі

Наталія Полежаєва

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Згідно зі статтею 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара; - для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара.
Я земельними ділянками не володію. В Департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради перебуваю на обліку в черзі на отримання земельної ділянки.
Бажаю реалізувати своє право громадянина України на отримання земельної ділянки для індивідуального будівництва.
Прошу надати інформацію щодо наявності вільних земельних ділянок, що можуть бути використані мною для будівництва і обслуговування житлого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,10 гектара в межах території міста Чернівці, Чернівецької області.
Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.
З повагою, Наталія Полежаєва

Чернівецька міська рада

2 Attachments

Доброго дня Foi+request-34440-145903fc,

--
З повагою,
Dmbkzv mailto:[email address]

Чернівецька міська рада

3 Attachments

Доброго дня Foi+reguest-34440-145903fc,

--
З повагою,
Dmbkzv mailto:[email address]