Запит про вільні землі

Наталія Полежаєва

Доброго дня!
Згідно зі статтею 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара; - для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара.
Я земельними ділянками не володію. В Департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради перебуваю на обліку в черзі на отримання земельної ділянки.
Бажаю реалізувати своє право громадянина України на отримання земельної ділянки для індивідуального будівництва.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, ч. 5 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», згідно якого уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах», Положення,затвердженого Указом Президента України від 08.04 2011 року № 445, яке містить інформацію про те, що Держагентство є центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів і, відповідно, володіє інформацією про вільні земельні ділянки
прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Про місце розташування земельних ділянок ( із зазначенням кадастрових номерів кожної ділянки), не наданих у користування, що можуть бути використані мною для будівництва і обслуговування житлого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,10 гектара в межах території міста Чернівці, Чернівецької області.
Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.

З повагою,

Наталія Полежаєва

Від: Відділ розгляду звернен


Attachment utf 8 596 0 69 18 id1790721.djvu
132K Завантажити відповідь


Посилання

Від: Департамент АПР

Департамент АПР Чернівецької ОДА

Посилання

Державне агентство земельних ресурсів України

Доброго дня Foi+reguest-34439-a79897fc,

--
З повагою,
Dmbkzv mailto:[email address]

Посилання