Запит про порядок інформування через Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції Національною поліцією України шляхом автоматичних відповідей на запити

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Поліна Усатюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Поліна Усатюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу розпорядника інформації надати наступну публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. (наступні документи):

1) документ про порядок інформування через Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції Національною поліцією України шляхом автоматичних відповідей на запити - документ про підстави, згідно яких розпорядник інформації Національна поліція України дає відповідь на запити згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року шляхом генерації автоматичної відповіді.

З повагою,

Поліна Усатюк,
журналіст

Відділ організації доступу до публічної інформації, Міністерство внутрішніх справ України

1 Attachment

Чергова зміна ДІАП,

2 Attachments

--