Запит про перевірку діяльності Кривбасводоканал

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Білоненко Дмитро Олександрович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Білоненко Дмитро Олександрович

Шановний Криворізька міська рада,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи зреагувала влада на бездіяльність комунального підприємства "Кривбасводоканал" після публікації у засобі массової інформації "Перший Криворізький" про прорив водопроводу між мікрорайонами Ювілейна та Сонячний.

Скільки коштів було вділило з міського бюджету кривого Рогу у 2016 році і передано КП "Кривбасводокана" з різних фондів.

Чи проводяться перевірки діяльності КП "Кривбасводоканал" міською владою.. Чи були виявлені перевірки, якщо так то скільки та якого характеру. Інформацію прошу вказати в період з початку 2016-го року.

Який по кількості штат має комунальне підприємство та яка заробітня платня у керівника КП "Кривбасводоканал".

Прошу наривбасводокана" при наявності таких станом на час отримання запита на інформацію. Прошу вказати конкретно кому і скільки у гривнях винне вищевказане комунальне підприємство.

Чи проводилась перевірка відповідними службам міського виконкому що о проведення операторських служб комунального підприємства "Кривбасводоканал" до якого неможливо дозвонитись в їх робочий час.

Чи проводилась первірка офіційного сайту "Кривбасводкана" інформація про керівництво якого відсутнє на сайті а також контакти їх приймальні.

Мій запит на інформацію прошу продублювати КП "Кривбасводоканал". Відповідь прошу надати мені в електронній формі не тільки на цьому сайті, а ще продублювати на електронну скриньку [email address] та в паперовому варіанті надіслати за адрессою вул. Едуарда Фукса 32 кв 8.

З повагою,

Білоненко Дмитро Олександрович