Запит про оплату за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів

Сарафанюк Сергій Федорович

Запит про оплату за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Львів станом на 31.12.2015р.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію в формі таблиці:

1. Нарахована сума плати за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста станом на 31.12.2015 р. з зазначенням інформації по кожному суб`єкту господарювання.
2. Кількість місць тимчасового користування для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста станом на 31.12.2015 р. з зазначенням інформації по кожному суб`єкту господарювання.
3. Загальна сплачена сума за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста станом на 31.12.2015 р. з зазначенням інформації по кожному суб`єкту господарювання.

По кожному суб`єкту господарювання потрібно вказати юридичну скорочену назву та код з ЄДРПОУ.

З повагою,
Сарафанюк Сергій Федорович

2 Attachments

 

--

Управління транспорту і зв'язку
Львівської міської ради
вул. Сахарова 2, м. Львів
тел.: +380 32 261 55 66
ел. пошта: [email address]

Сарафанюк Сергій Федорович залишив коментар ()

Надали відповідь на інший запит, але не відповіли на саме цей. Помилка при передачі запитів у раді.

2 Attachments

Доброго дня!
Надсилаємо відповідь на Ваше звернення.

З повагою
КП "Адміністративно-технічне управління"