Запит про оплату за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів

Сарафанюк Сергій Федорович

Запит про оплату за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Дніпропетровськ станом на 31.12.2015р.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію в формі таблиці:

1. Нарахована сума плати за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста станом на 31.12.2015 р. з зазначенням інформації по кожному суб`єкту господарювання.
2. Кількість місць тимчасового користування для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста станом на 31.12.2015 р. з зазначенням інформації по кожному суб`єкту господарювання.
3. Загальна сплачена сума за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста станом на 31.12.2015 р. з зазначенням інформації по кожному суб`єкту господарювання.

По кожному суб`єкту господарювання потрібно вказати юридичну скорочену назву та код з ЄДРПОУ.

З повагою,
Сарафанюк Сергій Федорович

Иллариошина, Кам'янська (Дніпродзержинська) міська рада

Доброго дня. Просимо повідомити про отримання. Дякую.