Запит про неготовність ДНЗ 789 до навчального року

Доброго дня!
Перед початком навчального року (30.08.2018р.) у ДНЗ № 789 м.Києва було проведено перевірку щодо готовності дитячого садочка до прийому дітей! Зараз садочок працює в звичному режимі, а це означає, що перевірку пройдено! Натомість, територія садочку є небезпечною для дітей-плитка, якою обкладений фасад будинку відвалюється по периметру! Веранди в аварійному стані, стелі протікають, осипаються-вихователі постійно підмітають, щоб це приховати!
У групах протікають крани! Їх просто перекрили.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Що саме підлягало перевірці готовності закладу до прийому дітей? Який висновок надала комісія з перевірки?
2. Чи подавала завідуюча закладу запит на проведення ремонтних робіт на верандах у 2018 році? Якщо такий запит був наданий, прошу його прикріпити до відповіді!
3. Чи подавала завідуюча закладу запит на ремонтні роботи стель, що протікають у закладі у 2018 році?Якщо такий запит був наданий, прошу його прикріпити до відповіді!
4. Чи подавала завідуюча закладу список необхідних закладу ремонтних робіт у 2018 році?Якщо такий запит був наданий, прошу його прикріпити до відповіді!

З повагою,

Тетяна

Від: ілона єркульова

Посилання

Доброго дня!
Замість відповіді прикріпили пустий аркуш!!! Чекаю реальну відповідь, в іншому разі це порушення моїх прав! Я звертатимусь у відповідні інстанції!

З повагою,

Тетяна

Від: ілона єркульова

Посилання

відповідь не можна переглянути! Документ, по відкритті пустий! Я не знаю, як це виправити!Ви прикріплюєтеся той самий документ а він - чистий аркуш!Я чекаю ґрунтовну відповідь згідно чинного законодавства!

З повагою,

Тетяна

Від: ілона єркульова

Посилання

Як довго це буде продовжуватись! ??Ніхто не бачить ваш документ ( вашу відповідь),що Ви надсилаєте!

Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація

, Foi+reguest-39331-dc25dc9c.

--
,
Dokvidsrda mailto:[kyiv57 request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання

Я буду скаржитись! Порушено мої права! Відповіді не має!

Від: dokvidsrda@ukr.net

Посилання


--
З повагою
відділ організації діловодства
Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Посилання