Запит про наявність земельних ділянок із земель державної та/або комунальної власності

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- наявність земельних ділянок із земель державної та/або комунальної власності, які можуть бути передані безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в Яворівському районі Львівської області.

- наявність земельних ділянок із земель державної та/або комунальної власності, які можуть бути передані безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства на території населених пунктів та за їх межами в Яворівському районі Львівської області.

Звертаюсь до вас, як до центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів, що, згідно Положення № 445, затвердженого Указом Президента України від 8 квітня 2011 року, володіє інформацією про вільні земельні ділянки.

З повагою,
Олексій
[email address]

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти