Запит про наявність вільних земельних ділянок

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи)у графічному вигляді з позначенням ділянок:

- інформацію про наявність земель державної та/або комунальної
власності, які ще не надані у користування та можуть бути
використані та передані безоплатно у приватну власність (згідно зі ст.121 Земельного Кодексу України, громадяни України мають право на безоплатне передання їм земельних ділянок, з фондів державної та комунальної власності) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара у Баришівському районі Київської області;

- інформацію про наявність земель державної та/або комунальної
власності, які ще не надані у користування та можуть бути
використані та передані безоплатно у приватну власність (згідно зі ст.121 Земельного Кодексу України, громадяни України мають право на безоплатне передання їм земельних ділянок, з фондів державної та комунальної власності) для ведення садівництва – до 0,12 га землі у Баришівському районі Київської області.

З повагою,

Вовк Олексій

ДЗР КМДА, Департамент земельних ресурсів

ДОБРОГО ДНЯ! ЗАЗНАЧЕНІ ПИТАННЯ У ВАШОМУ ЗАПИТІ ДО КОМПЕТЕНЦІЇ ДЕПАРТАМЕНТУ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ ВИКНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) НЕ ВІДНОСИТЬСЯ. ПЕРЕАДРЕСУЙТЕ СВІЙ ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ ДО ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

показати цитоване