Запит про надання інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Коваленко Володимир, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Коваленко Володимир

Доброго дня!

24 жовтня поточного року в порядку вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, я звернувся до Управління Пенсійного фонду України в Хортицькому районі м.Запоріжжя з проханням надати мені інформацію стосовно дати останньої індексації моєї пенсії, однак на сьогодні, 03 листопада, я відповіді не отримав.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- коли, якого числа, місяця та року моя пенсія була проіндексована останнього разу;

- яку відповідальність понесли посадові особи Управління Пенсійного фонду України в Хортицькому районі м.Запоріжжя за порушення вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації?

З повагою,

Коваленко Володимир

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти