Запит про надання інформації.

Олександр Болюх

Доброго дня!

В Заводському районному суді м. Миколаєва розглядається кримінальна справа № 1/487/39/14 (суддя Корнешова Т.В.) в якій я є стороною обвинуваченого.
При судовому розгляді були розглянути протоколи моїх допитів, які мною підписані, але отримані слідчим в порушення ч.2 ст.224 КПК України.
А саме. Мене викликали для допиту на 9 годину ранку. Провели один допит, а після другий, котрий проходив до 21 години вечора. Протоколи допитів свідчать, що вони проходили без перерви тривалістю 12 годин.
Приблизно о 21-й годині мені надали роздрукований протокол допиту приблизно на 80 сторінках для ознайомлення. Я його підписав не знайомлячись з змістом протоколу.
При судовому розгляді справи було встановлено, що другий протокол допиту, згідно даних цього протоколу, тривав 7 годин 30 хвилин. Але в ньому міститься тільки відео та аудіо записів тривалістю 11 годин 25 хвилин. Якщо додати час на оформлення протоколу допита та його роздруківку – загальний час для складання даного протоколу був би не менше 18 годин – але допит тривав всього 7 годин 30 хвилин.
Згідно ч.2 ст.224 КПК України порушен Процесуальний порядок допиту. Згідно діючого законодавства України недотримання процесуальних правил проведення допиту є порушенням закону і тягне за собою недійсність проведеної дії та недопустимість отриманих показань як джерела доказів.

В зв’язку з цим, прошу надати наступну інформацію:
1. Чи вважається допит тривалістю 12 годин без перерви порушенням моїх прав та свобод.
2. Чи можуть дані протоколи допитів розглядатись в судовому засіданні як джерела доказів.

З повагою,

Олександр Болюх