Запит про Інформацію щодо суми коштів, виділених для шкіл міста Коростень

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталія Мазур, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Віталія Мазур

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію щодо суми коштів, виділених для шкіл міста Коростень згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.12.2017 р. № 929-р на придбання персональних комп’ютерів/ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи. 2. Чи проведено вже закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі? 3. Найменування та яка кількість обладнання закуплена (запланована для закупівель) для шкіл міста Коростень (у розрізі шкіл). 4) Хто відповідає за своєчасну закупівлю та рівномірний розподіл закупленого обладнання?

З повагою,

Віталія Мазур

Пошта облради, Житомирська обласна рада

1 Attachment

Hello ,

--
Best regards,
Пошта mailto:[Житомирська обласна рада request email]

Житомирська обласна рада

1 Attachment

Доброго дня. Будь ласка підтвердіть отримання. Дякую.