Запит ПОВТОРНИЙ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
06 жовтня 2021р. від Ляшенко Юрій Володимирович, так як я є керівник та бенефіціар ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "«МІАНА», нє одноразова подав заява на помилку Державного земельного кадастру: про виправити технічні помилки стосовно земельної ділянки з кадастровим номером 1210100000:06:030:0001 яка по Заяві Державного реєстратора Брила С.А. була відправлена в Архів, державний реєстратор Брила С.А не має жодних повноважень на майно яке знаходиться на земельної ділянки з кадастровим номером 1210100000:06:030:0001, за адресою: м.Дніпро 49101, вул.Миколи Руденко 140-А код 36367217.
Но помилка так і не виправлена:
- На думку Державного земельного кадастру це технічна помилка стосовно земельної ділянки з кадастровим номером 1210100000:06:030:0001.
- На думку ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ОБ’ЄДНАННЯ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ «МІАНА», це кримінальний злочин стасовно Зловжіваня службових становищем з метою заволодіння чужим майном (Котре коштує не один мільйон грн.).
Обліковий номер заяви: ЗВК- 000000000024483 від 06.10.21р.
ПРОШУ: Негайно виправити навмисну помилку.

З повагою, Юра Ляшенко.

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

ГУД у Дніпропетровській обл., Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

--------------------------------------------------------------------------

Від: "307" <[email address]>
Кому: "ГУД у Дніпропетровській області" <[email address]>
Надіслано: Вівторок, 23 Листопад 2021 р 13:36:00
Тема: Відповідь на запит від 15.11.2021
[FOI #95787 email]
Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області повідомляє,
що через відсутність фінансування на проведення процедур закупівель щодо
послуг поштового зв’язку пересилання поштових відправлень (відповідей)
тимчасово не є можливим.
Відповіді надсилаються електронною поштою.
--
З повагою, відділ звернень громадян та доступу до публічної інформації.
тел.(056)742-87-96

Доброго дня!
інформація, що безпосередньо стосується Запит ПОВТОРНИЙ
- На думку Державного земельного кадастру це технічна помилка стосовно земельної ділянки з кадастровим номером 1210100000:06:030:0001.
- На думку ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ОБ’ЄДНАННЯ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ «МІАНА», це кримінальний злочин стасовно Зловжівання службовим становищем з метою заволодіння чужим майном (Котре коштує не один мільйон грн.).
Обліковий номер заяви: ЗВК- 000000000024483 від 06.10.21р.
ПРОШУ: Негайно виправити навмисну помилку, та з архиву обновити об'ьект, та показати в кадастровій карті як на ділянці з кадастровим номером 1210100000:06:030:0001, знаходиться об'ьект зарєгістрованний в БТІ та має тєх.посвідчення на ОБ’ЄДНАННЯ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ «МІАНА»

З повагою, Юра Ляшенко.

ГУД у Дніпропетровській обл., Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

Доброго дня.

Згідно з частиною сьомою статті 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні громадянина має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати*. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надісланні електронного звернення не вимагається.

підпис громадянина в електронному зверненні може бути відсканованим, сфотографованим тощо.

Для реєстрації та розгляду Вашого звернення просимо оформити його відповідно до вимог діючого законодавства.

З повагою, відділ звернень громадян та доступу до публічної інформації.
тел.(056)742-87-96

----- Вихідне повідомлення -----
Від: "foi+request-95787-80f54733" <[FOI #95787 email]>
Кому: "ГУД у Дніпропетровській обл." <[email address]>
Надіслано: П’ятниця, 26 Листопад 2021 р 10:42:10
Тема: Re: Fwd: Відповідь на запит від 15.11.2021 [FOI #95787 email]

Доброго дня!
інформація, що безпосередньо стосується Запит ПОВТОРНИЙ
- На думку Державного земельного кадастру це технічна помилка стосовно земельної ділянки з кадастровим номером 1210100000:06:030:0001.
- На думку ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "ОБ’ЄДНАННЯ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ «МІАНА», це кримінальний злочин стасовно Зловжівання службовим становищем з метою заволодіння чужим майном (Котре коштує не один мільйон грн.).
Обліковий номер заяви: ЗВК- 000000000024483 від 06.10.21р.
ПРОШУ: Негайно виправити навмисну помилку, та з архиву обновити об'ьект, та показати в кадастровій карті як на ділянці з кадастровим номером 1210100000:06:030:0001, знаходиться об'ьект зарєгістрованний в БТІ та має тєх.посвідчення на ОБ’ЄДНАННЯ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ «МІАНА»

З повагою, Юра Ляшенко.

показати цитоване

Доброго дня!
Дякую за навчання Закону, та облік потрібних документів !
Но нас (ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ «МІАНА»), та мені особисто більш цікаво не порушення Законів України, а виконання Законів України !!!
- весь зазначений Вами пакет документів починаючи з 2017 рока, не одноразово надавався в ГУД у Дніпропетровській обл. та надсилався, а також право установчі документи на об'єкт.
єл.скринька: [email address]

З повагою, Юра Ляшенко.

Доброго дня!
Хибність ігнурованя такої позиції відповідей підтверджується Держземагентства України покриття під порядкових підрозделів, не зважаючи регулюванням нормами статей 122, 123, 134 Земельного кодексу України і тому потребують наявності розробленої, погодженої затвердженої документації із землеустрою. існує приватне нерухоме майно, належне юридичним особам приватної власності, так і фізичним особам, на не рухоме майно – тощо, яке пан державний реєстратор Брила С.А не має жодних повноважень на майно що знаходиться на земельної ділянки з кадастровим номером 1210100000:06:030:0001, за адресою: м.Дніпро вул.Миколи Руденко 140-А код 36367217, також дарує з барського предплідча (не мая жодних повномочій). При цьому ігнорує навіть вказівки, надані рішенням міської ради. Так, 30 листопада 2011 року Сесія Дніпропетровської міської Ради ІV скликання постановила Рішення №72/17 Про внесення змін до рішення міської ради від 02.02.11 № 39/8. Рішення Дніпропетровської міської Ради №72/17 від 30.11.2011 року встановлювало: пункту 3.10. Департамент транспорту та зв'язку Дніпропетровської міської ради протягом трьох днів з дати затвердження акта обстеження (п. 3.9. цих Правил); у разі необхідності подає запит до територіального підрозділу органу центральної виконавчої влади у сфері земельних відносин про наявність власника, або законного користувача земельної ділянки, а також про цільове призначення земельної ділянки, на якій ініційовано розміщення земельного майданчика (до запиту обов’язково має бути додано картографічний матеріал М 1:500 з позначенням території ймовірного розташування майданчика, та наявність не рухомого майна) – якщо воно знаходиться за вказаним кадастровим номером. У разі наявності на земельній ділянці будівель та/або споруд - подає запити до Комунального підприємства « Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю» Дніпропетровської міської ради (далі - КП «Бюро») для перевірки останнім наявності власника нерухомого майна, та/або наявності інформації про об’єкт у Переліку безхазяйного нерухомого майна, що може бути визнано від умерлою спадщиною». При цьому, ні одна з цих вимог паном державним реєстратор Брила С.А. не виконана: інвентаризацію майданчика для міста Дніпро ніхто не проводив, більше цього – розмір земельних ділянок, який вказується у Рішеннях виконкому та міськради, взагалі не вірно визначений і не може бути у тих розмірах.
По суті:
- Якщо хто зробив (так названу) помилку, пан державний реєстратор Брила С.А (та не виконав умови пакету установчих документів Держкомзему), котрі ви вимагаете з ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ «МІАНА» (котрі не одноразово) надовались до Ваших структур.
ПРОШУ:
- Земельну ділянку з кадастровим номером 1210100000:06:030:0001, за адресою: м.Дніпро вул.Миколи Руденко 140-А код 36367217, з Архиву кадастрової карти, повернути по призначенню де вона знаходиться.

З повагою, Юра Ляшенко.

ГУД у Дніпропетровській обл., Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

Доброго дня!
Для реєстрації Вашого звернення потрібна заява в письмовій формі з датою та підписом. Звернення можна направити на електронну адресу:[email address]
або надіслати поштою чи залишити у скринці за адресою: м. Дніпро, вул, Філософська, 39-А.

З повагою, відділ звернень громадян та доступу до публічної інформації.
тел.(056)742-87-96

----- Вихідне повідомлення -----
Від: "foi+request-95787-80f54733" <[FOI #95787 email]>
Кому: "ГУД у Дніпропетровській обл." <[email address]>
Надіслано: Четвер, 16 Грудень 2021 р 13:37:31
Тема: Re: Відповідь на запит від 15.11.2021 [FOI #95787 email]

Доброго дня!
Хибність ігнурованя такої позиції відповідей підтверджується Держземагентства України покриття під порядкових підрозделів, не зважаючи регулюванням нормами статей 122, 123, 134 Земельного кодексу України і тому потребують наявності розробленої, погодженої затвердженої документації із землеустрою. існує приватне нерухоме майно, належне юридичним особам приватної власності, так і фізичним особам, на не рухоме майно – тощо, яке пан державний реєстратор Брила С.А не має жодних повноважень на майно що знаходиться на земельної ділянки з кадастровим номером 1210100000:06:030:0001, за адресою: м.Дніпро вул.Миколи Руденко 140-А код 36367217, також дарує з барського предплідча (не мая жодних повномочій). При цьому ігнорує навіть вказівки, надані рішенням міської ради. Так, 30 листопада 2011 року Сесія Дніпропетровської міської Ради ІV скликання постановила Рішення №72/17 Про внесення змін до рішення міської ради від 02.02.11 № 39/8. Рішення Дніпропетровської міської Ради №72/17 від 30.11.2011 року встановлювало: пункту 3.10. Департамент транспорту та зв'язку Дніпропетровської міської ради протягом трьох днів з дати затвердження акта обстеження (п. 3.9. цих Правил); у разі необхідності подає запит до територіального підрозділу органу центральної виконавчої влади у сфері земельних відносин про наявність власника, або законного користувача земельної ділянки, а також про цільове призначення земельної ділянки, на якій ініційовано розміщення земельного майданчика (до запиту обов’язково має бути додано картографічний матеріал М 1:500 з позначенням території ймовірного розташування майданчика, та наявність не рухомого майна) – якщо воно знаходиться за вказаним кадастровим номером. У разі наявності на земельній ділянці будівель та/або споруд - подає запити до Комунального підприємства « Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю» Дніпропетровської міської ради (далі - КП «Бюро») для перевірки останнім наявності власника нерухомого майна, та/або наявності інформації про об’єкт у Переліку безхазяйного нерухомого майна, що може бути визнано від умерлою спадщиною». При цьому, ні одна з цих вимог паном державним реєстратор Брила С.А. не виконана: інвентаризацію майданчика для міста Дніпро ніхто не проводив, більше цього – розмір земельних ділянок, який вказується у Рішеннях виконкому та міськради, взагалі не вірно визначений і не може бути у тих розмірах.
По суті:
- Якщо хто зробив (так названу) помилку, пан державний реєстратор Брила С.А (та не виконав умови пакету установчих документів Держкомзему), котрі ви вимагаете з ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ «МІАНА» (котрі не одноразово) надовались до Ваших структур.
ПРОШУ:
- Земельну ділянку з кадастровим номером 1210100000:06:030:0001, за адресою: м.Дніпро вул.Миколи Руденко 140-А код 36367217, з Архиву кадастрової карти, повернути по призначенню де вона знаходиться.

З повагою, Юра Ляшенко.

показати цитоване