Запит по індивідуальних ліцензіях НБУ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій Федорович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Андрій Федорович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки в 2015 році та 2016 році надходило заяв резидентів на видачу індивідуальних ліцензій НБУ на розміщення валютних цінностей на рахунках, відкритих за межами України?

2. Скільки в 2015 році та 2016 році видано індивідуальних ліцензій Національного банку резидентам на розміщення валютних цінностей на рахунку (рахунках), відкритому (відкритих) за межами України?

3. Скільки в 2015 році та 2016 році надходило заяв на видачу Індивідуальних ліцензій Національного банку України на
здійснення інвестиції?

4. Скільки в 2015 році та 2016 році видано Індивідуальних ліцензій Національного банку України на здійснення інвестиції?

З повагою,

Андрій Федорович

Інформаційна підтримка інтернет-представництва НБУ, Національний банк України

Доброго дня!

Для отримання роз'яснення вам необхідно оформити звернення відповідно до ст. 5 закону України "Про звернення громадян" та направити його на адресу [адресу приховано].

https://bank.gov.ua/control/uk/publish/a...
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/393/...

показати цитоване