Запит по індивідуальній ліцензії НБУ

Павло Іванов

Доброго дня!

Відповідно до ч.2 п.2.6 Постанови НБУ N 485 від 14.10.2004 «Про затвердження Положення про порядок видачі Національним банком України індивідуальних ліцензій на розміщення резидентами (юридичними та фізичними особами) валютних цінностей на рахунках за межами України» після оплати власником ліцензії послуг з видачі ліцензії перший примірник ліцензії на номерному гербовому бланку Національного банку надсилається власнику ліцензії або передається йому (уповноваженій ним особі) під підпис на другому примірнику. Другий примірник ліцензії зберігається в Національному банку.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи видавалася Кличко Віталію Володимировичу (19.07.1971 р.н., на даний час займає посаду Київського міського голови) Національним банком України індивідуальна ліцензія, на розміщення валютних цінностей на рахунку (рахунках), відкритому (відкритих) за межами України?
2. У випадку якщо надавалася, прошу надати мені копію індивідуальної ліцензії НБУ?

З повагою,

Павло Іванов

NBU, Національний банк України

1 Attachment